Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze Sohbet

Geveze sohbet 20’den fazla ülkeye hizmet veren ve günlük 7bin kişiden fazla kişiye hizmet sağlayan bir platformdur. Aynı zamanda 250 adet domain ağı ile beslenen site Türkiye’nin en büyük gerçek zamanlı sohbet alanıdır. Geveze sohbet kanallarına giriş sağlayabilir ve gruplar kurabilirsiniz. Aynı zamanda destek almak isterseniz gruplar içerisinden eş zamanlı destek sağlayıp mobilden de giriş sağlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Geveze sohbete giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken ana sayfa üzerinden nick oluşturup ister şifreli isterseniz şifresiz girebileceğiniz bir hesap alın. Daha sonrasında istediğiniz kanallara giriş yaparak yeni kişilerle tanışmaya başlayabilirsiniz. Her kanal üzerinde farklı birçok kişinin bulunduğu sitemizde birbirinden keyifli kişilerle konuşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hem arkadaşlıkların hem de özel hayatınız için bir partnerin kapısını sizler için aralar.

Geveze Sohbet Odaları

Sitemiz üzerinde kanallar içerisinde gezinirken farklı odaların olduğunu keşfedeceksiniz. Geveze sohbet odaları hem müzik hem de oyun olmak üzere iki kategoridedir. Bunu sitenin kendisi açmıştır ve bunların içinde çeşitli kanallar vardır. Sizlerde isterseniz bu kanallara katılabilir ya da kendi kanallarınızı açarak farklı etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Böylece ortak zevklerde kişilerle tanışmanız daha çabuk gerçekleşmiş olacaktır.

Kendinizi daha net anlatabileceğiniz odalar kurarak sizle ortak noktalar paylaşan insanlar ile iletişim ağı oluşturursunuz. Böylece yeni arkadaşlıklar ortaya çıkar ve bu arkadaşlıkları ilerleterek sevgili olabilirsiniz. Hayatınızı renklendirmenin bir yoludur Geveze sohbet. Bu sayede hayatınıza yeni kişiler dahil edersiniz hatta dışarda yüz yüze tanışma fırsatı da yakalayabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız bir ömür olabilir, sevgililik aşamanız bir üst seviyelere çıkabilir. Sizlere birçok güzel imkanı beraberinde getirir.

Geveze Sohbet Kuralları

Geveze sohbet sitesi üzerinden bağlantı sağlamadan önce belli başlı kurallara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle 18 yaşınızdan büyük olmalısınız, aksi tespit edilirse siteden ban yersiniz. Tüm kanallar ve genel odalarda rencide edici sözler kullanmanız durumunda uzaklaştırılırsınız. Kullanıcıların artarda aynı mesajı kopyalayarak kullanması kısacası flood yapması kesinlikle yasaktır. Genelden ve diğer odalardan reklam yapılması yasaktır aksi tespit edilirse uzaklaştırılır. Özel sohbetten sitemiz sorumlu değildir bu yüzden rahatsızlık duyduğunuzda kişi hakkında görevlilere bilgilendirme yapabilirsiniz.

Yazar: admin

Görüntüleme: 436 defa

Kategori: Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 19 Nisan 2021

1 Yorumlar
Geveze Omegla Sohbet

[…] Geveze sohbet kanalı her geçen gün gelişen ve yenilenen bir sohbet kanalıdır. Siz de hemen geveze sohbet kanalı aracılığı ile yeni bir üyelik elde edebilir ve alacağınız bu yeni üyelik ile yepyeni bireyler ile hemen tanışabilirsiniz. Yeni bireyler ile tanıştığınızda onlarla dilediğiniz gibi bir sohbet ve muhabbet içine girebilirsiniz. Çünkü geveze sohbet sitesi sizlere bu anlamda büyük kolaylıklar sunacak özel bir sohbet alanıdır. […]

Cevap bırakın

Türk Sohbet Avrupa Sohbet Almanya Sohbet Hollanda Sohbet Belcika Sohbet Fransa Sohbet sohbet türk sohbet

VatanSohbet.Net itibari ile güncellenmiştir.