Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

Kelebek sohbet, piyasa üzerindeki sohbet siteleri arasında en eskilerden biridir. Daha öncesinde büyük sunucular üzerinde hizmet veren Kelebek sohbet sitesi, sohbet odaları kelimelerini jenerik haline getirmiştir. Eskiden Türk kullanıcılar yabancı sunucular ve sohbetler için kendi kanallarını oluştururlardı. Daha sonrasında Türkiye bazlı bir sohbet odası açılarak bu duruma son verilmiştir. İnternetin yaygın olmadığı dönemlerde bile en çok tercih edilen sohbet sitesi olan Kelebek sohbet kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet olanağı sağlamıştır.

Kelebek Sohbet Nasıl Giriş Yapılır?

Tüm zamanların en popüler olan chat sitelerinden biri olan Kelebek chat kullanıcıları için birçok giriş bulundurmaktadır. Bunlardan en basiti web adresi üzerinden gerçekleştireceğiniz giriştir. Genel olarak en çok tercih edilen ve en basit giriş sağlama yoludur. Site üzerinden gerekli aplikasyonların indirme işlemlerini gerçekleştirerek bu şekilde de Kelebek sohbet odalarına aktarılabilmektesiniz. Bu işlemde karmaşık gibi gözükse de aslında oldukça basit ve pratik bir giriştir.

Girişleri kullanarak girmiş olduğunuz odalarda elit ve kaliteli insanlarla karşılaşmanız mümkündür. Kelebek sohbet ağımızı kullanan kişiler genel olarak birbirine saygılı ve sevgi gösteren insanlardır. Kendinizi rahat hissedin ve çekinmeyin gruplara dahil olduğunuzda sıcak bir şekilde karşılandığınızı fark edeceksiniz. Böylece rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz ve yeni kişilerle bir an önce tanışmaya başlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden birçok bozulmaz dostluklar ve aileler kuruldu. Sizde bunların bir parçası olabilirsiniz.

Kelebek Sohbet Kuralları

Kelebek sohbet odaları için kurallarımız aslında çok nettir. Tahmin edebileceğiniz üzere öncelikle 18 yaşınızı doldurmuş olmalısınız. Bunun tespit edilmesi durumunda üyeliğiniz site üzerinden kesilecektir. Bu durum yasal olarak uygun değildir ve lütfen eğer 18 yaşınızı doldurmadıysanız site üzerinden üyelik oluşturmaya çalışmayın. Bunun dışında sevgi ve saygı çerçevesinde konuşmaları sürdürünüz.

Özellikle cinsel ve argo kelimeler kullanımı kesinlikle yasaktır. Bu durumun tespit edilmesinde anında siteden uzaklaştırılırsınız. Özel odalarda konuştuğunuz konuşmalardan bizler sorumlu değiliz bu nedenle orada yaşanan bütün sorunlar sizi ilgilendirir. Bunun dışında genel kanallarda ve odalarda gerçekleştirdiğiniz bütün konuşmalardan ekiplerimiz sorumludur. Yanlış bir davranış tespit edildiğinde uyarı alırsınız.

Yazar: admin

Görüntüleme: 609 defa

Kategori: Sohbet Chat

Yayınlanma Tarihi: 24 Nisan 2021

1 Yorumlar
Sevda

Canıniz sıkıldığında girip muhabbet edebileceğiniz,son derece keyifli bi sohbet ortamı,neden gelmeyesiniz ki?

Cevap bırakın

Türk Sohbet Avrupa Sohbet Almanya Sohbet Hollanda Sohbet Belcika Sohbet Fransa Sohbet sohbet türk sohbet

VatanSohbet.Net itibari ile güncellenmiştir.